Gündemİlçe Haberleri

Ayvalık Yaz Sezonu ve Kurban Bayramı’na Hazır

Ayvalık Belediyesi işletmeleri, yaz sezonunun ve Kurban Bayramı'nın heyecanını tüm hizmetleriyle karşılıyor. Keyifli bir tatil ve bayram için Ayvalık'ta belediye işletmelerinin sunduğu fırsatları keşfedin!

Ayvalık Yaz Sezonu ve Kurban Bayramı’na Hazır

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 16 Haziran’da başlayacak olan Kurban Bayramı öncesi, Belediye İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesindeki işletmelerin tüm hazırlıklarını tamamladığını ve kente gelen misafirleri karşılamaya hazır olduklarını açıkladı.

Ayvalık Yaz Sezonu Ve Kurban Bayramı'Na Hazır

Başkan Ergin, belediyeye ait tüm işletmelerin hem yeni yaz sezonuna hem de Kurban Bayramı’na tam kapasite hazırlandığını ifade ederek, “Tüm Ayvalık esnafımıza hayırlı işler, bol bereketli kazançlar diliyorum” dedi. Belediyenin işlettiği otel, kafe, restoran, spor tesisleri ve plajların hizmet kalitesine vurgu yapan Başkan Ergin, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan yeni işletmelerin Ayvalık turizmine önemli katkı sağladığını belirtti.

Ayvalık’ın beş plajının 2024 yılında da mavi bayrak kazandığını dile getiren Başkan Ergin, belediye iştiraklerinin her bütçeye uygun hizmet anlayışıyla hizmet verdiğini vurguladı. İştiraklerin başarısını mali disiplin ve doğru piyasa araştırmalarıyla sağladıklarını dile getiren Başkan Ergin, vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerine şeffaf bir şekilde yanıt verdiklerini belirtti.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yerel hizmetlerin yürütülmesinde belediye iştiraklerinin önemli rol oynadığını ve vatandaşların taleplerine karşılık vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Ayvalık Yaz Sezonu Ve Kurban Bayramı'Na Hazır

 

Haber: Bülten

Ayvalık’ta Sanat Dolu Atmosfer İlgi Çekti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu