İlçe HaberleriSiyaset

Ayvalık’a Yeni Dönemde Hızlı Başlangıç

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, 31 Mart seçimlerinin ardından Ayvalık'ta hızlı bir başlangıç yapmak için harekete geçti. Başkan Akın, Ayvalık'a yönelik projelerini paylaştı.

Ayvalık’a Yeni Dönemde Hızlı Başlangıç

Ayvalika Yeni Donemde Hizli Baslangic 1
Ayvalık’A Yeni Dönemde Hızlı Başlangıç

Teşekkür Ziyaretleri

Ayvalık’ta CHP İlçe Başkanlığı ve Belediye Başkanı Mesut Ergin’e teşekkür ziyaretlerinde bulunan Başkan Akın, meselelerin çözümü için işlerine hemen başlamaları gerektiğini ifade etti. Ergin’i makamında ziyaret ederek seçilmesinden dolayı tebrik eden Akın, belediye meclis üyeleriyle de bir araya geldi.

Ayvalika Yeni Donemde Hizli Baslangic 2
Ayvalık’A Yeni Dönemde Hızlı Başlangıç

Mutabakat ve İşbirliği Vurgusu

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Akın, Ayvalık’ın Türkiye’nin önemli tatil merkezlerinden biri olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Mesut Ergin ile tam bir mutabakat içinde çalışacaklarını vurguladı. İki belediye arasında sağlanacak işbirliğinin Ayvalık’ın uzun zamandır devam eden sorunlarının çözümü için önemli bir adım olacağını dile getirdi.

Ayvalika Yeni Donemde Hizli Baslangic 3
Ayvalık’A Yeni Dönemde Hızlı Başlangıç

Proje Hazırlıkları ve Hızlı İşleyiş

Başkan Akın, Ayvalık’ın sorunlarının çözümü için hazırlanacak projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Zaman kaybedecek bir dakikamız bile yok” dedi. Alt yapı sorunlarına odaklanacaklarını belirten Akın, kanalizasyon, su ve yol gibi temel alt yapı sorunlarının çözümü için harekete geçeceklerini söyledi.

Haber: Bülten

Ahmet Akın Bugün Ayvalık’ta Halk İle Buluşacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu