Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ayvalıklı Off-Roadcılardan 80’li Yıllar Gecesi

Ayvalıklı Off-Roadcılardan 80’li Yıllar Gecesi
27 Temmuz 2022 - 14:20

Ayvalıklı Off-Roadcılardan 80’li Yıllar Gecesi

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Off Road Doğa ve Spor Sporları Kulübü (AYVOFF) tarafından ilginç bir etkinliğe imza atıldı.

 

 

80’Lİ YILLARIN UNUTULMAZ ŞARKILARI ÇALDI

Ayvalıklı off-roadcılar tarafından ilçenin Mutluköy Mahallesi’ndeki Nostalji Tesisleri’nde düzenlenen 80’li yıllar gecesine katılan yaklaşık 100 kişi 80’li yıllara ait kıyafetlerle katıldılar. 80’li yılların unutulmaz şarkılarının eşliğinde gönüllerince eğlenen katılımcılar birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediler. Kulübe destek verenlere teşekkür belgelerinin de verildiği gece ile ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan AYVOOF Başkanı İbrahim Dinç, öncelikli hedeflerinin otomobil sporlarını bölge halkına sevdirebilmek ve off-road heyecanını gelecek kuşaklara aktarabilmek olduğunu söyledi.

‘YAŞAMA SEVİNCİ VE BERABERLİK DUYGUSU’

Başkan Dinç, “Yaşamın güzelliklerini ve tüm renklerini insanlarımıza aktarabilmek gibi önemli bir misyonu üstlendiğimize inanıyoruz. Bu nedenle de düzenlediğimiz etkinliklerle üyelerimize yaşama sevincini, hayata bağlılığı, birlik ve beraberlik duygularıyla ortaya çıkan kardeşlik hislerini paylaşabilmek bizlere inanılmaz bir keyif veriyor. Bu akşam düzenlediğimiz etkinlik de tüm bunların bir parçası zaten. Bu tür etkinliklerimiz durmak bilmeden sürecektir. Bizimle bunları paylaşmak isteyen herkese kapılarımız açıktır. Tüm doğa ve motor sporlarına gönül veren insanlarımızı kulübüme bekliyoruz. Bu anlamda kayıtlarımız da sürmektedir” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.