EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Bin106 Dansçı Ayvalık’ta Raksetti

Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen ve sosyal medyadan duyurulan 21. Sarımsaklı Trophy Halk Oyunları Festivali, 5 ülke, 25 ekip ve 1106 dansçının katılımıyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Bin106 Dansçı Ayvalık’ta Raksetti

Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Sarımsaklı Trophy Halk Oyunları Festivali, 5 ülke, 25 ekip ve 1106 dansçının katılımıyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

Ayvalık Belediyesi Tarafından Düzenlenen 21. Sarımsaklı Trophy Halk Oyunları Festivali, 5 Ülke, 25 Ekip Ve 1106 Dansçının Katılımıyla Izleyicilere Unutulmaz Anlar Yaşatmaya Devam Ediyor.

Renkli Gösteriler ve Ödüller

Montenegro, Sırbistan, Bosna Hersek, Makedonya ve Türkiye ekiplerinin yer aldığı festivalde, jüri 11 kategoride ödüller dağıttı. Festivalin ilk gecesinde gerçekleştirilen gösteriler, izleyicilerden büyük beğeni toplarken, ikinci gece de tüm kültürel güzellikleriyle devam ediyor.

Ayvalık'Ta Halk Oyunları Coşkusu

Kültürel Paylaşım ve Eğlence

Ayvalık’ta düzenlenen bu etkinlik, farklı kültürlerin bir araya gelerek geleneksel halk oyunlarını sergilediği, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirdiği bir platform olarak öne çıkıyor.

Ayvalikta Halk Oyunlari Coskusu 3

Festival, renkli kostümler, canlı müzik ve coşkulu danslarla Ayvalık halkına ve ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor.

Ayvalikta Halk Oyunlari Coskusu 4

Başkan Ergin’den Müjdeli Haber

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu