İlçe HaberleriSpor

Ayvalık’ta Spora Yeni Bir Nefes

Ayvalık Belediyesi tarafından yapılan ve Adaspor Kulübü'nün de desteklediği Mustafa Kesebir Tesisleri'nin açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine katılan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, sporun kenti Ayvalık'ta geleceğin sporcularının yetişeceği bu modern tesisi hizmete sunduklarını belirtti.

Ayvalık’ta Spora Yeni Bir Nefes

Ayvalikta Spora Yeni Bir Nefes 1
Ayvalık’Ta Spora Yeni Bir Nefes

“Federasyon standartlarına uygun olarak dizayn edildi”

Açılışa katılan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, tesisin önemini ve katkılarını şu sözlerle vurguladı: “Sporun Kenti Ayvalık’ta, geleceğin sporcularının yetişeceği bu önemli merkezi, Belediyemiz, Adaspor Kulübü ve tüm destekçilerimizle birlikte hayata geçirdik. Mustafa Kesebir Tesisleri, federasyon standartlarına uygun olarak dizayn edildi. Soyunma odalarından hakem odalarına, duş alanlarından sporcular için özel sosyal alanlara kadar her detay düşünüldü. Adaspor’a yakışır bir tesis olmasının yanı sıra, Ayvalık’ın sporseverlerine uzun yıllar hizmet verecek olan bu merkez, spordan ve futboldan geçen herkesin kalbinde özel bir yer edinecek.”

Açılışta emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Başkan Ergin, Mustafa Kesebir’in adının bu tesislerde sonsuza dek yaşayacağını belirterek, onu rahmetle anmayı da ihmal etmedi.

Ayvalikta Spora Yeni Bir Nefes 2

Haber: Bülten

Ayvalık Açık Hava Film Geceleri 2000’den Fazla İzleyiciyi Ağırladı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu