Balıkesir Merhaba Gazetesi

BABUŞÇU YILIN SİYASETÇİSİ

BABUŞÇU YILIN SİYASETÇİSİ
03 Şubat 2015 - 0:06

Genel

Genç Bürokrat Dergisi, Birlik Vakfının katkılarıyla2014 yılının siyasetçi ve bürokratlarını seçti. Yılın siyasetçisi dalında AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu ödüle layık görüldü.
İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda kişinin katıldığı ve Ankara’da düzenlenen törende Tülay Babuşçu yılın siyasetçisi ödülünü aldı. Açılış konuşmasını Ankara Birlik Vakfı Başkanı Muhittin Bal ve Genç Bürokrat Dergisi imtiyaz sahibi Mehmet İrmeşe’nin yaptığı ödül töreni, açılışın ardından müzik dinletisi ile devam etti.

2014 yılının siyasetçisi seçilen Tülay Babuşçu konuşmasına yeni Türkiye Cumhuriyeti’ni selamlıyorum diye başladı. “Bizim bir hedefimiz var. Büyük Türkiye hedefi. Bu hedefe işçisiyle, memuruyla, bürokratıyla, siyasetçisiyle ve en önemlisi milletimiz ile  hep birlikte el ele ulaşacağız dedi. Yaptıkları çalışmalar sonucunda yılın siyasetçisi ödülünü bana laik gören değerli büyüklerim ve siz genç bürokratlara teşekkür ediyor. Yılın siyasetçisi ödülünü yeni Türkiye yolunda dava ve yol arkadaşlarım adına alıyorum” diyen Babuşçu’ya törende ilgi büyüktü. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.