Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAGİAD’ta Kula ile devam

BAGİAD’ta Kula ile devam
01 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Genel kurulunu yapan Balıkesir Genç İşadamları Derneği, Rahmi Kula ile devam kararı aldı.

BAGİAD yönetim kurulu asil üyeliklerine; Rahmi Kula, Emrah Bilcanlı, İ. Barış Aydın, Ender Akça, Orçun Eğinlioğlu, Kıvanç İbaş, Metin Karakuş, Emre Çelik, Barış Aksoy , Aytekin Altan ve Volkan Altınöz seçildi. 

Balıkesir Genç İşadamları Derneği(BAGİAD) 12. Olağan genel kurul toplantısı 26 Kasım çarşamba akşamı Batik’ te gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan BAGİAD Başkanı Rahmi Kula, 2012-2014 yıllı faaliyet raporunu sundu. Başkan Kula’nın Konuşmasının ardından söz alan divan başkanı Bülent Tellioğlu, genel kurul gündemini okumasının ardından seçimlere geçildi. Yapılan oylamalar sonucunda; BAGİAD yönetim kurulu asil üyeliklerine; Rahmi Kula, Emrah Bilcanlı, İ. Barış Aydın, Ender Akça, Orçun Eğinlioğlu, Kıvanç İbaş, Metin Karakuş, Emre Çelik, Barış Aksoy , Aytekin Altan ve Volkan Altınöz seçildi.

Oylama sonrasında bir değerlendirmede bulunan Rahmi Kula, “Yönetimde olduğumuz iki yıl boyunca işinden ve özel yaşantısından fedakarlık ederek yönetim kurulu toplantılarına katılıp , BAGİAD için daha iyi neler yapabiliriz diye çalışan ve zamanını harcayan yönetim kurulu arkadaşlarıma sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ÜYELERİMİZ SAYESİNDE AYAKTA DURUYORUZ

BAGİAD’ın üyelerinin sayesinde ayakta durduğunu vurgulayın Kula, üyelerin verdiği destekle motive olduklarını belirtti. Kula, “Sağladığınız katılımlar sayesinde bizlerde motive olduk, daha çok çalıştık ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Yeni yönetim kurulu olarak ikinci ve son dönemimizi geçireceğimiz önümüzdeki iki yıl boyunca, derneğimiz adına daha azimli ve daha istekli bir şekilde çalışacağımızı belirtmek isterim” dedi. BAGİAD genel kurulunda onursal üye Bülent Tellioğlu da, bir konuşma yaptı. Bülent Tellioğlu, konuşmasında; birlikteliğin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ve BAGİAD’ın ayakta kalabilmesi için tüm üyelerin desteğine ihtiyacın olduğunu belirterek, bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür edip, yeni seçilen yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundu. Üyelerin görüş ve düşüncelerini belirtmesinin ardından toplantıya son verildi. HABER MERKEZİ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.