Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bağrım Bağrım Bağırmak İstiyorum “HERKES KENDİNE GELSİN”

Bağrım Bağrım Bağırmak İstiyorum “HERKES KENDİNE GELSİN”
Kamil Akyürek
Kamil Akyürek( kamilakyurek@gazetemerhaba.com )
432
19 Mart 2019 - 20:02

Birileri, Avrupa’da, ABD’de ve Hristiyan nüfusun yoğun olarak yaşadığı ülkelerde yaşayan insanların zihninde, Irak işgali ile başlayan ve İŞİD vahşeti ile devam eden insanlık dışı terör eylemlerini İslamiyet’e mal etme projesi ile hedeflediği İslam fobiyi yaratma sonucuna ulaşmış görünüyor.

Yeni Zelanda’da Biz Müslümanların birlikte ibadet etmek için ‘Allah’ın evi’ olarak mana yüklediğimiz Camiye saldırarak, içinde ibadet yapan elli Müslümanın katledilmesi, bu projenin amacına ulaştığının ve benzer Hristiyan terör eylemlerinin de yaşanacağının habercisidir.

Her ne hikmetse İslamiyet’i hedef alan her saldırıda olduğu gibi, bu vahşi Hristiyan terör saldırısı da Cuma günü ve Cuma namazı saatinde yapıldı.

Ertesi gün dünya basınını özellikle takip ettim. Hristiyan nüfusun yoğun yaşadığı hiçbir ülkede bu lain Hristiyan terör vahşetine hiç, ama hiçbir gönderme yoktu. İslamiyet ile zerre kadar ilgisi olmayan insanlık dışı görüntü-görselleri güya radikal İslamiyet ile çarşaf çarşaf manşet yapanlar ‘bu saldırı kişisel bir saldırı yapıldı’ modunda. Bu saldırının, çığ gibi büyüyen aşırı sağcı eğilimin politikalarının bir sonucunda ortaya çıkan HRİSTİYAN TERÖRÜ gerçeği olduğuna dair bir tane kelime ya da cümle YOK.

Yani özellikle bilinçli bir şekilde planlanarak hazırlanmış vahşi terör eylemlerini, yine kendi kamuoylarına İslami terör diye sunan batının çok yüzlü basınından ve bizlere hadsiz bir şekilde “Türkiye’de basın özgürlüğü yok” diye rapor hazırlayanlardan bu vahşetin Hristiyan terörü olduğuna dair tek bir sözcük yok.

Daha da acısı ne biliyor musunuz?

Bizleri yıllardır Demokrasi, insan hakları vb. gibi kutsal değerler üzerinden yürüttükleri entrikalarla uyutmuş oldukları gerçeği. Seçim analizi için saha çalışmalarında üzülerek bunu gözlemledim. Bu vahşetin yaşandığı günden bu yana 4 ilçe ve 13 köyde çalışmalar yaparken insanımızın birçoğunun maalesef bu vahşete yarı duyarlı olduğunu gördüm.

Amacım radikal dincilik çağrısı yapmak, bu vahşeti salt Hristiyan inancına mal etmek değil. Hele hele “Müslümanlar katlediliyor haydi cihada” çağrısı yapmak hiç değil.
Amacım, birilerinin hala haçlı seferlerini gizli bir şekilde gündemde tuttuğuna işaret etmek.
Amacım, bu vicdansızların perde arkasında dehşet eylemlere imza atarak bu vahşeti Hristiyan in

ancına sahip halklarına İslami terör diye sunduklarına ve bunun sonucu olarak ortaya HRİSTİYAN TERÖRÜNÜN çıktığına işaret etmek.
İşte bu yüzden bağrım bağrım bağırıyorum

Seçim kazanılır ya da kaybedilir. Bu çok önemli değil. Tehdit altında olduğumuz çok daha önemli gelişmeler yaşanırken lütfen gözlerimizi dünyaya açık tutalım ve
HERKES KENDİNE GELSİN…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.