BakımBalıkesir Merhaba Blog Yazıları

Bahar Temizliğinde Ahşap Zeminlere Can Verin!

Ahşap zeminleriniz için temizlik sırası geldiğinde, sizin için pratik ve etkili bir çözüm önerimiz var!

Bahar Temizliğinde Ahşap Zeminlere Can Verin!

Bahar mevsimi, evleri kışın boheminden, kirinden ve tozundan arındırma zamanı. Özellikle parkeler evin en çok dikkat çeken, tozu ve kiri gösteren bölümleridir. Ahşap ve lamine parkelerin doğru şekilde temizlenmesi, onların uzun ömürlü olmasını ve güzel görünmesini sağlar.

Parke temizliği için özel olarak üretilmiş temizleyiciler kullanmak gerekiyor. Ağır kimyasallar veya çok su kullanmak parkelere zarar verebilir. Bu nedenle, ahşap ve lamine zeminler için özel olarak formüle edilmiş pH dengeli, sabun bazlı temizleyicileri tercih etmek büyük önem taşıyor.

Bahar Temizliğinde Ahşap Zeminlere Can Verin!
Ahşap Zeminlerde Temizlik

Nanoteknolojik Etki ile Güçlü Temizlik

Ahşap yüzeylerin kirli ve soluk bir görüntüye sahip olmaması için sabun bazlı temizleyiciler etkili çözümler sunuyor. Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri’nin geliştirdiği Fakir Parkett, nanoteknolojik etkisi ile ahşap yüzeyleri temizlerken toz ve kirlerin yüzeylere tutunmasını engelliyor. Fakir Parkett aynı zamanda sabun bazlı formülü ile tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve günlük bakımında güvenle kullanılabiliyor. Sünger, bez veya mop ile yüzeye uygulanabilen Fakir Parkett, ahşap yüzeylere bakım yapıyor, uzun süreli koruma ve parlaklık sağlıyor.

Durulama ve Kurulamaya Gerek Bırakmıyor

Fakir Parkett, antistatik etkisi ile yüzeyde tozların birikmesini engelleyip güçlü bir temizlik sağlarken, durulama ve kurulama gerektirmiyor. Ferah kokusuyla da evlere bahar esintisi getiriyor.

Çevre Dostu İçerik

Doğanın sürdürülebilirliği dikkate alınarak üretilen Fakir Parkett’in içerdiği aktif maddeler biyolojik olarak doğada kolay parçalanabilir özelliğe sahip ve ambalajında kullanılan plastiğin dönüştürülebilir olmasıyla çevreci bir ürün.

Bahar Temizliğinde Ahşap Zeminlere Can Verin!
Temizlik Rehberi

 

Haber: Bülten

Hasta Çiçekler Nasıl Hayata Döndürülür?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu