Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bahar’ı Bahar Partisiyle kutladılar

Bahar’ı Bahar Partisiyle kutladılar
30 Nisan 2015 - 23:54

Genel

Zübeyde Hanım Anaokulu Bahar’ın gelmesiyle birlikte okul bahçesinde Bahar partisi düzenlediler. Sabah saatlerinde başlayan parti’de havanın güzel oluşuyla beraber çocuklar gönüllerince oynadılar.
Okul bahçesinde düzenlenen Bahar Partisinde Kuklalar, Boyama stantları, Ebru standı, parmak boyama standı, maske boyama standı, kum boyama standı ve sünger boyama standı yer aldı.
Masal kahramanlarının ve palyaçoların gösterileriyle eğlenen çocuklar dağıtılan pamuk şeker ve balonlarla Baharın gelişini doyasıya eğlenerek kutladılar. Velilerin de unutulmadığı Bahar Partisinde pilav ayran da dağıtıldı. Öğrenciler Bahar partisi hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaştılar.
MUHAMMED CAN SANCAKLI: Bahar Partimiz çok güzel geçti. Çok eğlendim. Keşke her gün böyle etkinlikler olmasını isterdim.
AYBERK GÜLEY: Bahar şenliğimiz çok güzel oldu. Maske boyama etkinliğini çok sevdim. Bir de pamuk şekerler çok güzeldi. Çok eğlendim.
ZEHRA NAZ TEKİN: Ben de partimizde çok eğlendim. Palyaçolarla ve masal kahramanlarıyla dans ederken çok eğlendim. Yine yapılmasını çok isterdim.
ALYA İNCE: Ben en çok ebru etkinliğini sevdim. Diğer etkinlikler de güzeldi. Tekrar yapılmasını bende çok isterim.
DEFNE AKSU: Palyaçolar çok komikti. Masal kahramanlarıyla çok güzel dans ettik. Çok eğlendim.
ADA SEVER: Bahar geldiği için çok mutluyum. Havalar güzel olduğu için artık bahçede oynayabileceğiz. Partimiz de çok güzel oldu.
HİLAL KUVANCI: Pamuk şekeri, masal kahramanlarını, kuklaları, boyamaları çok sevdim. Her şey çok güzeldi.
EGEHAN ÇAVHAN: Balonlar ve pamuk şekeri süperdi. Bir de parmak boyama standının çok sevdim. Partimiz çok güzeldi çok eğlendik. Her gün olmasını çok isterdim.
ECRİN ÇOBAN: Bahar geldiği için çok mutluyum. Çiçekler açtı, güneş var. Bahçede istediğimiz kadar oynayabileceğiz. Partimizde de çok eğlendim. Masal kahramanlarıyla dans etmek çok eğlenceliydi. Birde boyama yapmak çok eğlenceliydi.
HAZIRLAYAN: SERMİN ESEN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.