Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bahçavan “Bayramınız Kutlu Olsun”

Bahçavan “Bayramınız Kutlu Olsun”
11 Mayıs 2021 - 16:09

Bahçavan “Bayramınız Kutlu Olsun”

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Ramazan ayı nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak, Dursunbeyli hemşehrilerinin ve İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.

Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşlik duygularının pekiştiğini belirtti. Bahçavan Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan Ayına girmiş bulunuyoruz. Ramazan ayı tüm dünyada olmak üzere, İslam Âleminde de barış ve ayrıca huzurun hâkim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir ay.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu kutsal ay, marifet, bolluk ve bereket ayıdır. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan Ayı, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta Dursunbeyli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. Hep birlikte ziyaretler yapabileceğimiz günler de gelecek. Bu koronavirüsle mücadele dönemini de hassasiyetimiz, ayrıca duyarlılığımızla birlikte hep beraber atlatacağız ” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.