Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAİF üçüncü kez açılıyor

BAİF üçüncü kez açılıyor
28 Nisan 2015 - 8:39

Genel

Balıkesir İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nın bu yıl üçüncüsü açılıyor. Fuarda işverenler, sektör temsilcileri, iş arayanlar, okullarından yeni mezun olanlar buluşacak.  Ziyaretçiler, istihdam alanlarını, iş piyasasını yakından tanıyacak.

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Balıkesir İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Balıkesir İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nın bu yıl üçüncüsü açılıyor.

Balıkesir İŞKUR, Balıkesir Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Odası gibi oda ve kuruluşlarında desteği ile 28-29 Nisan 2015 tarihlerinde Gala Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara Balıkesir’den ve il dışından birçok firma da katılacak. Firmalar, fuarda istihdam alanları hakkında fuarı ziyaret edenlere bilgiler verecek. Firmalar ile iş arayanların buluşması sağlanacak. Ziyaretçiler, mesleklerinin istihdam alanları, yeni iş olanakları hakkında bilgi edinebilecek.

Okullarından mezun olan ya da yakında mezun olacak gençler de değişik sektörlerin temsilcileri ile, işverenler ile buluşacak. İş piyasası hakkında bilgiler ilk elden edinilecek. cemil yurtman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.