Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAL GİBİ RESEPSİYON

BAL GİBİ RESEPSİYON
01 Eylül 2014 - 0:09

Genel

BAL GİBİ RESEPSİYON

köşe3

 

Valiliğimiz tarafından verilen 30 Ağustos resepsiyonu, Ülkemizin Demokratik değerler açısından normalleşmesine dair yaşanan örneklerin, Başkentten diğer bölgelere yayıldığını ispatlayan hoş bir örnek oluşturdu. Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Geldikleri günden bu yana görev alanı ile ilgili bütün konularda hassas, çözüm odaklı ve çalışkan tutumu her zaman nezaket ve alçak gönüllükle sergileyen Valimiz Ahmet Turhan ve Eşi Bayan Turhan’ı gönülden tebrik etmek gerekiyor. Aynı tavrı resepsiyonun verildiği gecede birebir yaşadık.

Örneğin;

— Seçilen alan, önceki yıllarda tercih edilenlerden daha ferah, daha aydınlık ve şıklığı ile kesinlikle daha doğru bir tercihti. Ki bu tercih, resepsiyona katılan misafirlerce de takdir edildi.

— Orkestra seçimi de, orkestranın repertuarı da salondaki ambiyansa oldukça uygundu. Pasta kesimi esnasında, onuncu yıl marşı eşliğinde bayrakların sallanması geleneği, bu yıl bu ferah salonda daha şık ve daha samimi bir görüntü verdi bana.

– Eğitim için ciddi bağışlarda bulunan hayırseverlere ve canını bu ülke için vermiş aziz şehitlerimizin ailelerine bizzat Vali tarafından gösterilen ilgi de bu önemli resepyon da dikkat çekici bulduğum bir diğer ayrıntı. Biliyorum Resmi davetlerde haklı olarak sürekli yer alıyorlar. Ancak bu resepsiyonda Vali aracılığı ile kendilerine yansıyan şefkatin nezaketi ve samimiyeti çok hoş bir kare oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.