Balıkesir Merhaba Gazetesi

BALIKESİR 10 -0 YAPAR

BALIKESİR 10 -0 YAPAR
30 Nisan 2015 - 0:38

Genel

AK Parti Milletvekili Adayı Mahmut Poyrazlı Paşaköy, Atköy, Aslıhantepecik, mahallelerinde vatandaşlara hitap etti. Konuşmasında Balıkesir vurgusu yapan Milletvekili Adayı Poyrazlı,9 seçim geçirdik. Üçü yerel, üçü genel, 1’de Cumhurbaşkanlığı, ikisi de halk oylaması idi. Bu 9 seçimde de 9-0 yaptık. İnşallah bu seçimde verilecek oylarla 10-0 yapacak ve biz Balıkesir olacağız.
GÖNÜL MESAFEMİZ YAKIN
Köylülere hitaben konuşan Poyrazlı, milletvekili adayı olarak karşınızdayım. İlk olarak söylemeliyim ki Ben sizlerin ve bu toprakların bir evladıyım. Sizlerden destek olmanızı istiyorum. Köylüm diye hitap etmeniz beni ziyadesi ile mutlu ve memnun etti. Yenice köyündeyim ama Yeniceliyim aramızda yol mesafeleri olsa da gönül mesafemiz bir. Ak Partinin Türkiye’de olduğu gibi Balıkesir’de de yatırımlarını yaptığı bir partinin adayı olmaktan mutluyum. Köylülerim; milletvekili adayı olarak belirlendim. İl Başkanlığım döneminde Doğup büyüdüğümüz topraklara borcumuzu ödeyebilmek için azami ölçüde çalışmaya gayret ederek sıkıntıları gidermeye çalıştım. İnanıyorum ki bana en iyi desteğinizi vereceğiniz oylarla göstereceksiniz.
BİZ ON’UZ
9 seçim geçirdik. Üçü yerel, üçü genel, 1’de Cumhurbaşkanlığı ikisi de halk oylaması idi. Bu 9 seçimde de biz 9-0 yaptık. İnşallah bu seçimde verilecek oylarla 10-0 yapacak ve biz Balıkesir olacağız. Seçim ittifakları yapmak ve bizim karşımızda kumpas kurmak isteyenler bizim kapımızda paralel çetelerle işbirliği yaparak engel olmaya çalıştılar. Bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışanlar biz 10 yani Balıkesir iken diğerleri sıfır kalmaya devam edecekler diye düşünüyorum.’ dedi. SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.