GündemEtkinlikİlçe Haberleri

“Balıkesir Ateşi Konseri” Büyük Beğeni Topladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen "Balıkesir Ateşi Konseri", Avlu Kongre ve Kültür Merkezi havuz başında büyük bir coşkuyla gerçekleşti

“Balıkesir Ateşi Konseri” Büyük Beğeni Topladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Balıkesir Ateşi Konseri”, Avlu Kongre ve Kültür Merkezi havuz başında büyük bir coşkuyla gerçekleşti

Balikesir Atesi Konseri 1

2023 Ocak ayında 5 kişiyle yola çıkan grup, Perküsyon Eğitmeni Sedat Kayalar önderliğinde 120 kişilik bir ekip olarak sahne aldı. Balıkesir’e ritim, neşe, heyecan ve dansı yeniden getirmeyi amaçlayan etkinlik, halkoyunları ve çocuk ekibine de destek oldu.

Balikesir Atesi Konseri 2

Etkinlikte konuşan Baran Karşit, “Balıkesir’e ritimi neşeyi heyecanı dansı hareketliliği tekrar getirmek istiyoruz. Bunu 7’den 70’e her yaş grubundan üyelerle ve en önemlisi Türkiye Sakatlar Derneği’nden aramıza katılan engelli üyelerimizle yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Balikesir Atesi Konseri 3

Konser boyunca şarkıları hep birlikte söyleyip dans eden izleyicilere teşekkür eden Karşit, tüm ekib adına katılımcılara teşekkür etti ve bir sonraki buluşmayı dört gözle beklediklerini belirtti.

Balikesir Atesi Konseri 4

Konserde sahne alan müzisyenler arasında Ud’da Nevres Polat, Klarnet’te Doğuş Çekmeoğlu, Bağlama’da Necdet Yüksel, Kanun’da Anıl Yıldırım, Klavye’de Ersin İsmail Hakkı, Solistlerden Evrim Tan ve Merve Aktimur ile Salsa dansçıları Musa Mert Tüfekçi ve Zerrin Tüfekçi yer aldı.

Balikesir Atesi Konseri 5

Nostaljik Eşyaların Hikayeleri Burhaniye’de Canlanıyor

Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu