Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir Diyanet-Sen Şubesi İl Divanını Gerçekleştirdi

Balıkesir Diyanet-Sen Şubesi İl Divanını Gerçekleştirdi
09 Ağustos 2022 - 16:44

Balıkesir Diyanet-Sen Şubesi İl Divanını Gerçekleştirdi

 

Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Ali Yıldız’ ın katılımlarıyla Diyanet-Sen Balıkesir Şubesi’nin il divan toplantısı gerçekleşti.

 

 

“HAKLININ YANINDAYIZ”

Şube Başkanı Mehmet Akif Gerboğa burada yaptığı konuşmada“Hakkın haklının mazlumun ve mağdurun yanında yer almaya,Milli ve manevi değerlerimize savaş açanların, zalimlerin ve hainlerin daima karşısında durmaya devam edeceğiz.”dedi.

“YETKİLİYİZ”

Diyanet-Sen olarak 1998 yılında kurulduk. 2004 yılında yetkiyi aldık diyen Gerboğa, “ Elhamdülillah 19. kez yetkiliyiz.  Din Görevlileri için 2004 yılı milattır. Bu tarihe kadar hiçbir kazanım elde edilememiştir. Bu tarihten sonra elde ettiğimiz kazanımların hepsinin altında Diyanet-Sen’ in imzası vardır.”dedi.

ÇELİK “SİZİ GÖRDÜK GÖRMEZDEN GELEMEYİZ”

Balıkesir Milletvekili Adil Çelik’inde katıldığı toplantıda Çelik,  “Kapatma davası, gezi eylemleri, 17-25 Aralık süreci, 15 Temmuz hain darbe girişiminde sahalarda Memur-Sen ve Diyanet-Sen vardı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde aziz milletimizi meydanlara davet eden sizlersiniz. Onun için kimse sizi görmemezlikten gelemez.”dedi.HABER: MUHAMMED CAN AKYÜREK

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.