Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir il birincisi Bigadiç Anadolu Lisesi

Balıkesir il birincisi Bigadiç Anadolu Lisesi
12 Şubat 2015 - 0:01

Genel

Bigadiç Anadolu Lisesi, 2014-2015 yılı Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okul sporları faaliyetleri kapsamında yapılan voleybol turnuvasında genç erkekler il birincisi oldu. Son 4 yıldır final oynayan Bigadiç Anadolu Lisesi, 3 yıldır il birincisi olarak Bigadiç’e dönerken, bir ilke imza atmanın gururunu yaşadılar.

Bigadiç Anadolu Lisesi Voleybol takımı okul müdür ve müdür yardımcısıyla Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret etti. Avcu başarılı takım oyuncularına eşofman hediye ederken “Sporcu gençlerimizin ilçemizi bu şekilde temsil etmesi ve üstün başarıları bizleri çok mutlu etti. Bigadiçimiz’in spor alanındaki birincilik başarıları hem ilçemiz hemde ilimiz için çok güzel bir durumdur” dedi. Bigadiç Belediye voleybol takımının da 2.ligde mücadele ettiğini belirten Avcu, spora ve sporcuya destek olmanın asli görevlerinden olduğunu söyledi.

Öğrencilerin daha çok spor yapabileceği bir alan oluşturma sözünü veren Avcu Bigadiç Anadolu Lisesi öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti ve devamı diledi.
Bigadiç Anadolu Lisesi 15-19 Şubat tarihlerinde Kütahya’da yapılacak bölge turnuvalarında Balıkesir’i temsil edecek. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.