Balıkesir Son Dakika HaberleriGündemİlçe Haberleri

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Kayıp Şahıs Bulundu

Bir Çok Ekip Arama Çalışmalarına Katılmıştı

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Kayıp Şahıs Bulundu

Bir Çok Ekip Arama Çalışmalarına Katılmıştı

Balıkesir’in Altıeylül ilçesine bağlı Yenice Mahallesi’nde ikamet eden N.G. (54-E) isimli şahsın, 19 Nisan 2024 Cuma günü saat 00:35 sıralarında Simav Deresi’nin kenarında ayağının kayıp suya düşmesi sonucunda gözden kaybolduğu bildirildi.

Balikesir Il Jandarma Komutanligi Tarafindan Kayip Sahis Bulundu 1

Jandarma ekiplerine yapılan ihbar üzerine (4) Jandarma Asayiş Timi, (1) Drone unsuru, (1) İz Takip Köpek Unsuru, AFAD ekipleri, İzmir İl Jandarma Komutanlığı’ndan talep edilen (1) Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (SAK) Timi, Sahil Güvenlik Komutanlığı Kuzey Ege Grup Komutanlığı’ndan talep edilen (1) Dalış Emniyet Güvenlik ve Arama Kurtarma Timi (DEGAK) ve Balıkesir İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri olmak üzere toplam (50) personel ile arama ve tarama çalışmaları başlatıldı.

Balikesir Il Jandarma Komutanligi Tarafindan Kayip Sahis Bulundu 2

Yürütülen çalışmalar sonucunda, kayıp şahıs aynı gün saat 17:34 sıralarında suya düştüğü bölgenin yaklaşık 1 km ilerisinde ölü olarak bulundu. Emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, suçların azaltılması ve suçluların yakalanması amacıyla çalışmaların aralıksız olarak devam ettiği belirtildi.

Aranan 11 Şahıs Edremit’te Yakalandı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu