Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Denizbank Arasında Üreticiye Destek Protokolü

Balıkesir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Denizbank Arasında Üreticiye Destek Protokolü
05 Kasım 2021 - 15:11

Balıkesir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Denizbank Arasında Üreticiye Destek Protokolü

Balıkesir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, üyelerine kredi ve finansman desteği sağlayacak Denizbank ile arasında iş birliği protokolü yaptı.

Balıkesir ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Çetin, Denizbank Akıncılar Şubesi Müdürü Halil Erden, Denizbank Trakya Bölge Tarım Bankacılığı Satış Müdürüyle birlikte imzaladığı protokolün tüm üyeler için hayırlı olmasını diledi.

Başkan Hasan Çetin: birlik olarak üreticinin iyi şartlarda üretim yapabilmesi için banka anlaşmaları yaptıklarını söyledi. Başkan Çetin, Denizbank ile yapılan protokol ile ilgili şunları söyledi. “Sözleşme gereği üreticiler yapacağı alışverişlerde 5 ay vade 0 faiz avantajından faydalanabilecek. Birlik üyelerine 36 aya varan vadelerde, yılda 1 ödeme seçeneği ile 1.59’a varan faiz oranları ile finansman imkanı sağlanacak. 25.000 TL’ye kadar kefilsiz, 25.000 TL – 50.000 TL arası tek kefille ve 50.000 TL üzerinde iki kefil veya ipotek teminat koşulları ile birlik üyeleri finansmana erişim sağlayabilecekler. Ayrıca Tarsim yaptırmak isteyen üyelerimize banka tarafından indirim fırsatı sunulacaktır. Üretici Kart müşterilerine özel, her an kullanılabilecek yılda 1 ödemeli taksitli kredi imkanı çiftçilere sağlanan diğer faydalardan birisi olacaklar. Son olarak üyelerimiz konut, taşıt, arazi kredileri ve hayvan alım finansmanı için hasat vadeli geri ödeme imkanlarıyla uygun koşullarda finansman gereksinimlerini karşılayabilecekler.” dedi

Öte yandan imzalanan işbirliği protokolü traktör kredilerini de kapsıyor. Traktör kredilerinde birlik üyelerine 90.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarında 0 faiz avantajından faydalanabilecekler. Ayrıca Üretici Kart ile birliğimizden yapılacak ilk alışverişe (indirim tutarı maksimum 100 TL olmak üzere)  %10 indirim yapacaklar.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.