Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir İstanbul’a taşındı

Balıkesir İstanbul’a taşındı
10 Eylül 2014 - 10:44

Genel

Balıkesir İstanbul’a taşındı

Balıkesir, Feshane Tanıtım Günleri kapsamında  İstanbul’un birçok semtinde etkinliklerle tanıtılıyor.  Yarın başlayacak ceBIT 2014 Bilişim Fuarı’nda ise sadece Büyükşehir  MERHABA Gazetesi standı var.

01

 

93 ÜLKEDEN, 130 bin ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşen Türkiye’nin en büyük fuar organi-zasyonu olan ceBIT’te MERHABA, Balıkesir böl-gesinin tanıtımını üstlendi.
BYEGM, ÇOK ÖNEM VERİYOR
BASIN Yayın Enformasyon Genel Müdürlü-ğü’nün ‘Yerel Medya ceBIT’te’ diyerek çıktığı yolda, yerel medyaya BYEGM tarafından gazete-nin 3d logosu ile oluşturulmuş stant ve bir adet ipad verilerek kira ve stant bedeli karşılanacak. BYEGM Genel Müdürü Murat Karakaya, basının gelişmiş imkanlar içinde çalışmalarını sürdürebil-mesi ve geniş kitlelere sesini duyarabilmesi ama-cıyla bir karar aldıklarını söyleyerek “Türkiye’de-ki 81 ilden seçilen 40 yerel medya kuruluşu fuarda yer alarak hem bölgesini hem de gazetesini tanıtacak” dedi.
TANITIM TIR’I İSTANBUL’U GEZİYOR
BALIKESİR Valiliği ve Büyükşehir Belediye-si Feshane’deki Tanıtım Günleri’ne dolu dolu ha-zırlandı. Tanıtıma aylar öncesinden hazırlanan Ba-lıkesir, tanıtım TIR’ı ve etkinliklerle İstanbul’un çeşitli semtlerinde tanıtım atağını başlattı.
HABER: SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.