Balıkesir Merhaba Gazetesi

BALIKESİR MÜSİAD ÜYELERİ FUARDA İNCELEME YAPTI

BALIKESİR MÜSİAD ÜYELERİ FUARDA İNCELEME YAPTI
04 Aralık 2014 - 0:03

Genel

15. Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Uluslararası Fuarın kapılarını ziyaretçilere açtı.

CNR EXPO Fuar Merkezinde Geçtiğimiz günlerde yapılan organizasyonun açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi.

Balıkesir MÜSİAD Başkanı Harun Ertaş ve üyelerinin de katıldığı fuarda teknoloji devleri biraraya geldi. Yoğun katılımın olduğu fuarda 102 ülkeden 7 bin iş adamı, 250 bin yerli ziyaretçi kabul edildi. MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın ev sahipliğindeki törene Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katıldı.Törende eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Ömer Cihad Vardan, Türkiye İhrcatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD eski Genel Başkanları Erol Yarar, Ali Bayramoğlu ve Ömer Bolat, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, İslam Kalkınma Bankası Başkanı Ahmed Muhammed Ali El Madani, sektör temsilcileri ve farklı ülkelerden çok sayıda iş adamı hazır bulundu.

Fuar, 102 ülkeden 7 bin iş adamını, 250 bin yerli ziyaretçiyi ve bin stant katılımcı firmasını 100 bin metrekare alana yayılmış 8 salonda bir araya getirdi. Fuar içerisinde yer alan MÜSİAD Yüksek Teknoloji Fuarı (High Tech Port by MÜSİAD), Türkiye’nin teknolojik ürünlerini dünya pazarları için görücüye çıkararak, teknoloji devlerini, proje sahiplerini ve yatırımcıları buluşturdu. Yurt içi ve yurt dışı birçok sektör temsilcisinin katıldığı fuarda Balıkesir MÜSİAD üyeleri de stant açtı ve açılan stantlardaki ürünleri inceledi. HABER:SEDAT KAYA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.