EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Balıkesir Sendikalar Birliği: “Filistin’de Katliam Var!”

Balıkesir Sendikalar Birliği, Filistin'deki katliamları protesto etmek ve uluslararası kamuoyunu harekete geçirmek için 29 Mayıs Çarşamba günü Ali Hikmet Paşa Meydanı'nda toplanacak.

Balıkesir Sendikalar Birliği: “Filistin’de Katliam Var!”

Balıkesir Sendikalar Birliği, Filistin’deki olaylara dikkat çekmek amacıyla bir basın açıklaması yapacak. “Filistin’de Katliam Var!” başlıklı açıklama, 29 Mayıs Çarşamba günü saat 18.00’de Ali Hikmet Paşa Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Balıkesir Sendikalar Birliği, Filistin’deki sivillere yönelik saldırılara karşı sessiz kalınmaması gerektiğini belirterek, tüm vatandaşları bu önemli basın açıklamasına davet ediyor. Sendika yetkilileri, açıklamanın amacının Filistin halkının yaşadığı acıları duyurmak ve uluslararası kamuoyunun dikkatini çekmek olduğunu vurguladı.

Balıkesir Sendikalar Birliği: &Quot;Filistin'De Katliam Var!&Quot;
Balıkesir Sendikalar Birliği Basın Açıklaması

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Filistin’de yaşanan trajedilere sessiz kalamayız. Sivillere yönelik bu katliamların durması için sesimizi yükseltmek zorundayız. Balıkesir halkını, Filistin’deki kardeşlerimizin yanında durmaya ve bu insanlık dramına dur demeye çağırıyoruz.

Etkinlikte, Filistin’deki durum hakkında bilgi verilecek ve dünya kamuoyuna barış çağrısında bulunulacak. Balıkesir Sendikalar Birliği, duyarlılık gösteren tüm vatandaşları Ali Hikmet Paşa Meydanı’na bekliyor.

 

 

Haber: Bülten

Azerbaycan Heyetinden Balıkesir’e Duygusal Ziyaret

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu