Balıkesir Merhaba Gazetesi

BALIKESİR SES VER

BALIKESİR SES VER
08 Ekim 2014 - 1:17

Genel

01

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur istedi TRT sanatçısı İsmail Özkan stüdyoya kapandı. Balkes’e, kültür ve sanat danışmanı Özkan imzalı bomba gibi bir marş geliyor.

UĞUR KIRGIN AMA KAYITSIZ DEĞİL

Geçtiğimiz sezonun son karşılaşması, İstanbul Belediye maçı sonrası kendisi ve diğer belediye başkanlarını şampiyonluk kutlamalarına dahil etmediği için Kulüp Başkanı Tuna Aktürk’e kırgın olduğu bilinen Başkan Uğur, Balıkesirspor’a kayıtsız kalmadığını gösteren adım atıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Danışmanı aynı zamanda TRT sanatçısı İsmail Özkan’a talimat veren Başkan Uğur, Balkes ve taraftarı için ölümsüz bir eser hazırlattırıyor. Marş on gün sonra taraftarla buluşacak.

MARŞ YAPMAMI İSTEDİ, STÜDYOYA GİRDİK

Balkes Marşı’nın söz ve müziğine imza atan İsmail Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un her zaman Balıkesirspor’un yanında olduğunu ve maddi ve manevi katkı sağlayıp, yıllarca desteğini esirgemediğini hatırlatarak ” Sayın Başkanım Balıkesirspor’a yakışan, dillerde uzun yıllar yer edecek bir marş yapmamı isteyince hemen hazırlıklara başladık. Marş oldukça hareketli başlıyor ve akıcı sözlere sahip. Yaklaşık 10 gün sonra taraftarımızla buluşturmayı hedefliyoruz” diyerek bilgi verdi.

111

MARŞIN SÖZLERİ İLK MERHABA OKURLARINA

Türk Pop Müziği’nin yeni starı İrem Derici’nin, gençlerin dilinden düşmeyen son şarkısı “Kalbimin Tek Sahibi” isimli esere söz yazarlığı yapan Hüseyin Boncuk ile birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini belirten TRT sanatçısı İsmail Özkan “İnanıyorum ki Balıkesirli tüm hemşerilerimizin beğenerek söyleyeceği bir eser ortaya çıkacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Edip Uğur’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi ve marşın sözlerini MERHABA gazetesi arayıcılığıyla paylaştı. Haber: Semra Aman Akyürek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.