Özel Haberlerİlçe Haberleri

Balıkesir Spotçular Çarşısı’nda Fiyatlar

Balıkesir'in Atalar Caddesi'nde bulunan Spotçular Sokağı, ikinci el alışverişin merkezi haline gelmiş durumda. Bu sokaktaki Spotçular Çarşısı, geniş bir ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla Balıkesir halkının ilgisini çekiyor.

Balıkesir Spotçular Çarşısı’nda Fiyatlar

Balikesir Spotcular Carsisinda Fiyatlar 1
Balıkesir Spotçular Çarşısı’Nda Fiyatlar

Çamaşır Makineleri ve Buzdolapları

Balıkesir’de Spotçuluk yapan Engin Kat, çamaşır makinelerinin bin 500 ila 5 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip olduğunu söyledi. Ayrıca elinde olan buzdolaplarının arasından en uygun makinanın fiyatının 2 bin TL olduğunu iletti. Ancak, Engin Kat bu fiyatların ürünün niteliğine ve malzemesine göre değişebileceğini söyledi.

Balikesir Spotcular Carsisinda Fiyatlar 2
Balıkesir Spotçular Çarşısı’Nda Fiyatlar

Halılar ve Yataklar

Spotçu Engin Kat halı ve yatlarında elinde bulunduğunu söyleyerek “Spotçular Çarşısı’nda halılar için fiyat aralığı 500 ila 1500 TL arasında değişirken, yatakların fiyatları 300 ila 3000 TL arasında bulunuyor. İkinci el yatakların fiyatları ise 300 TL’den başlıyor.” dedi.

Televizyonlar

Televizyon fiyatları ise ekran boyutlarına göre değiştiğini söyleyen Engin Kat, fiyatların 3 bin ila 20 bin TL arasında değişiklik gösterdiğini söyledi. Çamaşır makinası ve buzdolapları gibi malzeme ve ürünün kalitesine göre bu fiyatların değiştiğini iletti.

Balikesir Spotcular Carsisinda Fiyatlar 3

Mutfak Masaları, Sandalyeler, Dolaplar ve Koltuklar

Engin Kat, Spotçular Sokağı’nda mutfak masaları, sandalyeler, dolaplar ve koltuklar gibi birçok ürünün bulunduğunu belirtti. Elinde olan sandalyelerin fiyatının 3 bin 500 TL olduğu söyledi. Dolaplar için fiyat aralığının 2 bin ila 5 bin TL arasında değiştiğini iletti. Koltukların ise 3 bin 500 TL’den başlayıp kalitesine göre 10 bin TL’ye kadar müşterilerin spotçular da bulabileceğini söyledi.

Haber: Buse Tuncay

Balıkesir’de En Ucuz Halı 100 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu