Eğitimİlçe Haberleri

Balıkesir Üniversitesi’nde Motosiklet Hareketi

Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi'nde, Balıkesir Üniversitesi ve Balıkesir 10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Derneği'nin iş birliğiyle düzenlenen Bayrak Sürüşü ve Söyleşi etkinliği, büyük bir katılımla gerçekleşti.

Balıkesir Üniversitesi’nde Motosiklet Hareketi

Balikesir Universitesinde Motosiklet Hareketi 1
Balıkesir Üniversitesi’Nde Motosiklet Hareketi

Rektörlük Binası Önünde Başladı

Etkinlik, Balıkesir Üniversitesi Rektörlük binası önünde başladı ve yerleşke boyunca devam eden bir bayrak sürüşü ile renklendi. Türk Bayraklarıyla donatılmış motosikletlerle birlikte çok sayıda motosikletli, trafikte saygı, hoşgörü ve güvenli sürüşe dikkat çekti. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Fatih Satıl, Genel Sekreter Yemliha Yanar ve Genel Sekreter Yardımcısı Enes Bilgon ile birlikte etkinliğin başlangıcına katılarak destek verdi.

Balikesir Universitesinde Motosiklet Hareketi 2

Güvenli Sürüş İçin Toplandılar

Etkinlik, Jandarma Trafik personelinin de katılımıyla güvenli sürüşe dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirildi. Daha sonra ise Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonu’nda, Dilek Candar ve Özgür Candar’ın konuşmacı olduğu bir söyleşi programı düzenlendi. Söyleşide trafikteki saygı, hoşgörü ve güvenli sürüşün önemi vurgulandı. Etkinlik, konuşmacılara Teşekkür Belgesi takdimi ile sona erdi.

Balikesir Universitesinde Motosiklet Hareketi 3

Haber: Bülten

Balıkesir’de Üniversite Okuyan Gençlerin Gündemi: İhtiyaçlar ve Seslenişler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu