Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir Valisi Şıldak’tan Önemli Uyarılar

Balıkesir Valisi Şıldak’tan Önemli Uyarılar
17 Eylül 2020 - 15:54

Balıkesir Valisi Şıldak’tan Önemli Uyarılar

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, tüm ülkede eş zamanlı olarak gerçekleştirilen denetlemeler çerçevesinde, bu gün Balıkesir’de bizzat katıldığı denetimde sokağa çıkma ve cezalar ile ilgili önemli uyarılarda bulundu.

 Zaruri İş Haricinde Sokağa Çıkılmamalı

Vali Şıldak burada Basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, artan vaka sayılarına işaret ederek, vatandaşlara önemli bir işleri olmadıktan sonra evden çıkmamaları uyarısında bulundu. Vali Şıldak bu süreçte eğlence için ya da zaruri iş haricinde soka çıkılmaması gerektiğini belirterek, “bu çok önemli. Vatandaşlarımızdan işleri olmadığı sürece evden çıkmamalarını, İşleri varsa da işlerini tamamlar tamamlamaz eve dönmelerini rica ediyorum” şeklinde bir mesajla Balıkesir Kamuoyuna seslendi.

.Tedbirlere Uymayanlara Direkt Ceza Uygulanacak

Denetim esnasında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Vali Şıldak, Covid-19 ile ilgili alınan tedbirlerin müteakip zamanlarda kamuoyu ile sık bir şekilde paylaşıldığını ve kurulan denetim ekiplerinin bilgilendirme yaptığını ve tedbirlerin artık iyice anlaşıldığını düşündüklerini ifade ederek, tedbirlere uymayan vatandaşlara ceza kesileceğini belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.