Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir Ve Çanakkale Kuvvetli Yağış Uyarısı

Balıkesir Ve Çanakkale Kuvvetli Yağış Uyarısı
31 Aralık 2020 - 11:20

Balıkesir Ve Çanakkale Kuvvetli Yağış Uyarısı

 

Balıkesir Ve Çanakkale Kuvvetli Yağış Uyarısı. Balıkesir’in batı ve Çanakkale’nin güneyinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor.

ÜLKENİN BATISINDA HAVA BULUTLU

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün duyurusuna göre, bugün ülkenin batı kesimlerinde hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Marmara’nın batısı ve Kıyı Ege ile Antalya’nın batı ilçelerinde yağmur ve sağanak öngörülürken, diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.nYağışların, öğle saatlerinden sonra Muğla kıyılarında, akşam saatlerinden sonra İzmir çevreleri ile Balıkesir’in batı ve Çanakkale’nin güneyinde kuvvetli olması bekleniyor.

SABAH VE GECE SİS VE DON

Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde pus ve sis ile yer yer buzlanma ve don öngörülüyor.Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecekHava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.Rüzgarın genellikle güney ve güneybatı, Doğu Anadolu’nun doğusu ve Güneydoğu Anadolu’da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara’nın batısı ile Kuzey Ege kıyılarında güneyli yönlerden kuvvetli esmesi bekleniyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.