Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de aranan Kesirven cinayeti zanlısı Tire’de yakalandı

Balıkesir’de aranan Kesirven cinayeti zanlısı Tire’de yakalandı
20 Kasım 2020 - 12:59

Balıkesir’de aranan Kesirven cinayeti zanlısı Tire’de yakalandı

Balıkesir’de aranan Kesirven cinayeti zanlısı Tire’de yakalandı. Balıkesir Valiliği basın birimi tarafından yapılan açıklamaya göre; Altıeylül İlçesine bağlı Akçakaya (Kesirven) Mahallesinde bir erkek cesedi olduğu ihbar edildi.

ZANLI TİRE’DE YAKALANDI

Bunun üzerine olay yerinde emniyet yetkilileri tarafından çalışma başlatıldı. Öncelikle maktulün kimlik bilgilerinin tespitine yönelik yapılan çalışmalar sonucunda cesedin B.T.’ye ait olduğu tespit edildi.

Olayın fail ya da faillerinin bulunması amacıyla Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca Asayiş Timleri, JASAT ve İstihbarat Timlerinden oluşan özel bir ekip kurularak yapılan araştırmalar neticesinde olay failinin E.İ. isimli şahıs olduğu ve firar ettiği tespit edildi.

Dikili İlçesinde yapılan aramalarda bulunamayan E.İ.’nin İzmir ili Tire İlçesinde bir adreste olduğunun tespit edilmesi üzerine bahse konu ev ve eklentilerde yapılan aramalar neticesinde E.İ. isimli şüpheli şahıs yakalandı.

Valilik Basın biriminden yapılan açıklamada, yakalanan şüpheli şahıs E.İ. Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatlar doğrultusunda tutuklanarak Kepsut Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.