EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Balıkesir’de Çocuk Üniversitesi Öğrencileri Stres Attı!

Balıkesir'in Altıeylül ilçesine bağlı Çocuk Üniversitesi öğrencileri, yılsonu pikniği için Konakpınar Gençlik Merkezi'nde bir araya geldi

Balıkesir’de Çocuk Üniversitesi Öğrencileri Stres Attı!

Balıkesir’in Altıeylül ilçesine bağlı Çocuk Üniversitesi öğrencileri, yılsonu pikniği için Konakpınar Gençlik Merkezi’nde bir araya geldi ve burada yılın tüm stresini attı. Etkinliğe Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli de katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Çocuk Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler, Konakpınar Gençlik Merkezi’nde düzenlenen piknik organizasyonunda bir araya gelerek yılın stresini atmaya fırsat buldular. Yaklaşık 125 öğrencinin eğitim gördüğü Çocuk Üniversitesi’nde bilim, sanat ve teknoloji eğitimi alıyorlar. Matematik, Fen Bilimleri, Hızlı Okuma ve Anlama, Müzik, Görsel Sanatlar, Akıl Oyunları ve Satranç gibi derslerle kendilerini geliştiren öğrencilere ayrıca, Altıeylül Belediyesi tarafından Robotik Kodlama, Yazılım ve Tasarım gibi derslerle de destek veriliyor. Bu sayede öğrenciler geleceğe hazırlanmaları konusunda önemli bir destek alıyorlar.

Balıkesir'De Çocuk Üniversitesi Öğrencileri Stres Attı!
Çocuk Üniversitesi

 

İHA

Balıkesir Üniversitesi Adliyede Hukuk Klinikleri Projesini Başlattı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu