Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de DEVA Partisinde İstifalar Sürüyor: 2 Kişi AK Parti’ye Geçti

Balıkesir’de DEVA Partisinde İstifalar Sürüyor: 2 Kişi AK Parti’ye Geçti
11 Nisan 2021 - 19:02

Balıkesir’de DEVA Partisinde İstifalar Sürüyor: 2 Kişi AK Parti’ye Geçti

 

Balıkesir’de DEVA Partisinde İstifalar Sürüyor. Deva Partisi Altıeylül Meclis Üyesi Murat Adısanoğlu istifa ederek AK Parti’ye geri döndü. Ayrıca, Deva Partisi Balıkesir İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanı Murat Karacan’da DEVA partisinden istifa etti ve AK Parti’ye geçti.

 

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen programda, Murat Adısanoğlu’na rozetini Ak Parti Milletvekili Av. Adil Çelik, Murat Karacan’a da rozetini İl Başkanı Ekrem Başaran taktı.

Başaran “Partimizi Bölmeyi Asla Başaramayacaklar”

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Murat Karacan’a AK Parti rozetini takarken eleştirel içerikli bir açıklama da yaptı. Başaran, “Küresel bir proje olan Deva Partisi’nin, ülke siyasetinde üstlendiği misyon tamamen ayrılıkçı, ayrımcı ve intikam duygusunun dışa vurumu” dedi.

Bu Aileyi Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmez

Başaran, “AK Parti kurulduğu gün nasıl milletine umut olduysa, bugün de umudun partisidir. AK Parti, ülke genelinde tek başına 11 milyon üyesi olan büyük bir ailedir. Üstelik, bu aileyi bölmeye kimsenin gücü yetmez” dedi.

AK Parti’nin hedeflerine emin adımlarla yürüdüğünü özellikle vurgulayarak, “Hiçbir proje bizi yolumuzdan ayıramayacaktır. AK Parti’miz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürümektedir” dedi.

Av. Adil Çelik, “DEVA, Erimeye Devam Edecek”

Ayrıca, programda Murat Adısanoğlu’nun rozetini, Milletvekili Av. Adil Çelik taktı. Çelik: “Deva, proje ve intikam partisidir. Bu millete verecek hiçbir şeyi yoktur. Ancak, tek amacı AK Parti’yi bölmek olan Deva Partisi erimeye devam edecektir. Bunu önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz” dedi.

Çelik: Millete Dair Derdi Olan Herkesi Ak Parti’de Siyaset Yapmaya Davet Ediyorum

“Yuvaya dönen Murat Adısanoğlu ve AK Parti’ye katılan Murat Karacan kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum. Ayrıca, Millete dair derdi olan herkesi AK Parti’de siyaset yapmaya davet ediyorum” dedi.

Haber: Kamil Akyürek

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.