EkonomiGündem

Balıkesir’de Güncel Tren Anahat Seferleri

Balıkesir’de Turuncu Masa’lı Gar Hizmeti Var mı?

Balıkesir’de Güncel Tren Anahat Seferleri, Balıkesir’de güncel tren fiyatları ve anahat seferleri hafta sonu ve hafta içi fiyatları belli oldu. Hangi il ve ilçelere tren gidiyor? Merak edilenler haberimizde…

 

Balıkesir’de Güncel Tren Anahat Seferleri1

TCDD Taşımacılığın seferlerine göre 12, 13, 14 ve 15 Mayıs için geçerli seferler Manisa, Kütahya, Polatlı Ankara, Dursunbey, Savaştepe, İzmir illerine seferleri arasında bulunuyor. Öte yandan ; İzmir Mavi tren saat 05.12’de her gün hizmet veriyor. Öte yandan 17 Eylül Ekspresi, Ege Ekspresi, 6 Eylül Ekspesi vatandaşlara belirli saatlerde her gün istasyona varıyor.

3.Foto

İşte tren seferlerinin saatleri

05.12- 09.43 (17 Eylül Ekspresi)- 11.27 (Ege Ekspresi)-  13.17 ( 6 Eylül Ekspresi)- 14.36 (Ege Ekspresi)- 18.20 ( 6 Eylül Ekspresi)- 20.11 ( 17 Eylül Ekspresi) 23.18 (İzmir Mavi).

Nusrat Bolge

Hangi Şehirlere gidiyor?

İzmir, Eskişehir, Bandırma, Ankara, Kütahya , Manisa, Dursunbey, Savaştepe.

4. Foto

2.Foto

Balıkesir’de Turuncu Masa Hizmeti var mı?

Evet Balıkesir’de turuncu masa hizmeti bulunmakta. Turuncu Masa Hizmeti ile engelli vatandaşlara Tren bileti almaları, Gar ve istasyon girişinden trene ulaşmaları, Trenden inip gar ve istasyon çıkışı olmak üzere seyahatlerinin tüm aşamalarında destek sağlanıyor.

Haber: Bülten

Tren Yolculuğu Yapma Keyfi Balıkesir’de haberini okumak için tıkla🔔

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu