Balıkesir Son Dakika Haberleriİlçe Haberleri

Balıkesir’de Güvenlik Harekatı!

Balıkesir'de Emniyet Güçleri Tarafından Yapılan Operasyonda Çok Sayıda Suç Unsuru Ele Geçti Ayrıca Aranan 4 Şüpheli Yakalandı

Balıkesir’de Güvenlik Harekatı!

Balikesirde Guvenlik Harekati 1
Balıkesir’De Güvenlik Harekatı!

125 Personel Katıldı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde genel sağlık, milli güvenlik ve asayişin sağlanması amacıyla kapsamlı bir operasyon düzenledi. Operasyona toplamda 125 personel katıldı. Yapılan uygulamalarda şu sonuçlar elde edildi:

Balikesirde Guvenlik Harekati 2
Balıkesir’De Güvenlik Harekatı!

Aranan 4 Şahıs Yakalandı

Operasyon kapsamında 631 şahıs sorgulandı ve aralarında kasten yaralama, basit tehdit, kadına şiddet ve konut dokunulmazlığı ihlali gibi suçlardan aranan 4 şahıs yakalandı. Bu şahıslardan biri 6 ay kesilmiş cezası bulunan kasten yaralama suçundan dolayı cezaevine gönderildi.

Balikesirde Guvenlik Harekati 3
Balıkesir’De Güvenlik Harekatı!

27 Yer Denetlendi

Umuma açık ve diğer yerlerde yapılan denetlemelerde 27 adet yer kontrol edildi. Ayrıca, 119 araç kontrol edildi ve 23 araca cezai yaptırım uygulandı. İki sürücünün sürücü belgesi geri alındı, bir sürücü ise TCK 179’a göre işlem yapıldı.

Balikesirde Guvenlik Harekati 4
Balıkesir’De Güvenlik Harekatı!

Uyuşturucu Maddeler Ele Geçti

Operasyon sırasında ele geçirilen suç unsurları arasında 4 kök Hint keneviri, bir adet sarsılmaz marka pompalı tüfek, bir adet Baretta marka tabanca, 50 adet 9mm fişek, 20 adet 12 kalibre fişek, bir adet 6136 kapsamına giren satır, bir adet hassas terazi, 4 gram esrar maddesi ve bir adet payp bulunmaktadır. Ayrıca, 2 gram metamfetamin de ele geçirildi.

Balikesirde Guvenlik Harekati 5
Uyuşturucu Maddeler Ele Geçti

Haber: Bülten

Balıkesir’de Uyuşturucu Operasyonu 10 Gözaltı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu