TeknolojiGündemİlçe Haberleri

Balıkesir’de İlk Kez Kullanıldı!

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen İklime Dirençli Ormancılık Projesi (İDOP) ve ORKÖY destekleri kapsamında Orman Köylüsüne yenilikçi teknoloji!

Balıkesir’de İlk Kez Kullanıldı!

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen İklime Dirençli Ormancılık Projesi (İDOP) ve ORKÖY destekleri kapsamında, Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü’nde üretim işlerinde çalışan Orman Köylüsüne yeni nesil “Kabuk Soyma Makinesi” verildi.

Bölge Müdürü Kemal Kayıran, makinenin işleyişi ve çalışması hakkında bilgiler aldıktan sonra üretim işçilerinden de geri bildirimler aldı. Makinenin iş verimini artırdığını ve üretim işlerini kolaylaştırdığını belirten çalışanlar, 3 günde yapılacak işin bir günde yapıldığını dile getirdi.

Balıkesir'De İlk Kez Kullanıldı!
Kabuk Soyma Makinesi

Bölge Müdürü Kayıran, makinenin daha da geliştirilmesi tavsiyesinde bulunarak, yeni makinenin Bölge Müdürlüğü ve Orman Köylüsüne hayırlı olması temennisinde bulundu.

İncelemelere Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim Metin, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Gazi Çetin, Alaçam Orman İşletme Müdürü Muhammet Solmaz ve diğer yetkililer ile birlikte katıldı.

Balıkesir'De İlk Kez Kullanıldı!
Yeni Nesil Teknoloji

 

 

Haber: Bülten

Balıkesir’de Sağlık Alanında Anlamlı Adım

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu