Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de “ Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşması”

Balıkesir’de “ Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşması”
30 Mayıs 2021 - 15:24

Balıkesir’de “ Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşması”

 

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Balıkesir’e geliyor.

 

Keşir ayrıca, bir dizi program çerçevesinde kadınlarla da buluşacak. Program 31 Mayıs Pazartesi, sabah saatlerinde teşkilat toplantısı ile başlayacak. Ardından, “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” başlığı altında STK’lar ile bir araya gelecek. Ayrıca Programın bir diğer başlığı da “81 İlde Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşmaları” şeklinde.

“Kadınların Hayal Güçlerini Güçlendirelim İstiyoruz”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, geçtiğimiz Nisan ayında programla ilgili bilgi paylaşmıştı. Keşir’in”Kadınların hayal güçlerini güçlendirelim istiyoruz” şeklinde ki cümlesi de özellikle dikkat çekmişti. Keşir, Türkiye genelinde düzenleyecekleri “Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşmaları”nda, 25 bin kadına ulaşmayı planlıyor.

Keşir, Teşkilat’a Hitaben Konuşma Yapacak 

AK Parti Balıkesir teşkilatı, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i ağırlamaya hazır. Ayrıca, Keşir’in katılımı ile bir dizi program ve teşkilat toplantısı yapacak. Toplantı, Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde ve saat 10.00-11.00 arasında gerçekleşecek. AK Parti teşkilat toplantısında, özellikle kadın girişimcilerin önemi üzerinde durulacağı belirtiliyor. Keşir ayrıca, Teşkilat toplantısı sonrası, program kapsamında STK’lar ile bir araya gelecek.

Girişimci Kadınlarla Kadın Gücü

Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in katılımı ile kadın girişimciler ve yeni iş kurmayı düşünen kadınlar için  “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda-81 İlde Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali Buluşmaları” programında girişimciliğin önemi ve kadınların iş yaşamındaki rolü üzerine değerlendirmeler gerçekleşecek. Avlu’da Saat 11.00 13.00 arası düzenlenmesi planlanan programın ardından, Gala Yaşam ve Aktivite Merkezine geçilecek.

STK’lar İle Daha Verimli Çalışmalar

Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir program kapsamında kadın STK’lar ile de biraraya gelerek istişarelerde bulunacak. Kadınları dinleyecek ve kadınların iş yaşamı, üretkenliği ve yöneticiliği üzerinde düşüncelerini aktaracak ve STK’Ları dinleyecek.

Haber: Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.