Köşe Yazıları

Balıkesir’de Makarna İçin 3 Tavsiye

Balıkesir’de Makarna için 3 tavsiye vereceğim. Bunun nedeni ise son günlerde artan makarnacı dükkanları…

Balıkesir’de Makarna İçin 3 Tavsiye

Balıkesir’de Makarna için 3 tavsiye vereceğim. Bunun nedeni ise son günlerde artan makarnacı dükkanları…

Balikesirde Makarna Icin 3 Tavsiye 1

Son günlerde makarna satan işyerlerinin arttığını görüyoruz. Çoğu tavuk yanında gelen makarna artık başlı başına bir lezzet. Nasıl mı? Krema elde ederek yapılan makarna çeşitlerini sevmeyen hemen hemen yok gibi.
Makarna sevilen bir tat. Geçmişten günümüze soframıza gelen yoğurtlusu, salçalısı ve günümüzde çok çeşidi yapılan bu tadın sırrı içeriğinde. Bu içeriğe makarna piştikten sonra katılan aromatik tatlar apayrı bir lezzet adı oluyor. Suyu ısıtıp kaynayınca içine atılan makarnalar pişmesine yakın ocaktan alınıyor ve suyu süzülüyor. Ardından iç malzemesi hazırlanıp karıştırılıyor ve yemeğe hazır hale geliyor. Makarna için vereceğim 3 tavsiye ise özellikle çalışanlar için olacak.

İlgili Makaleler

Balikesirde Makarna Icin 3 Tavsiye 2

Gün içinde kendinizi enerjik hissetmeniz önemli. Yoğurtlu çeşitlerin çok yapılmadığı Balıkesir’deki bu dükkanlar hazır malzeme ile krema kullandığı için enerji düşüklüğüne neden olabilir. O nedenle yoğurt mutlaka sorun. Hazır kremalar olukça lezzetli ancak enerjiyi birden yükseltip ardından kan şekerini düşürebiliyor.
Her bünyeye göre belki farklılık gösterecek bu durum ancak benim deneyimim bu yönde. Ve en önemlisi gün içinde mutlaka yeşillik tüketin. Su içmeyi de ihmal etmeyin

100 TL’ye Bir Dilim Karpuz

Fatma Kara

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu