Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de Özel Gençler Gönüllerince Eğlendi

Balıkesir’de Özel Gençler Gönüllerince Eğlendi
26 Ekim 2021 - 15:52

Balıkesir’de Özel Gençler Gönüllerince Eğlendi

Burhaniye ilçesinde, Zihinsel Engeliler Derneği çatısı altında bir araya gelen özel gençler için ayrıca eğlence tertip ettiler.

Barış Manço Parkı içindeki dernek merkezinde bir araya gelen özel gençler, ayrıca beceri kursları ile vakit geçirirken, Berrak Solak’ın keman konseri ile gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Dernekte beceri kursları aç açtıklarını anlatan Burhaniye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Emine Özavcı, “Bugün özel çocuklarımızın özel günü. Çocuklarımız derneğimizde etkinlik yapıyorlar. Her zaman el işleri öğretmenlerimiz geliyor. Eel becerileri kurslarımız var. Bugün de Berrak kızımızla konuştuk. Çocuklarımıza keman çaldı. Özel çocuklarımız gönüllerinde eğlendiler. Çok teşekkür ediyorum” dedi.
Berrak Solak da, “Bugün özel gençler için gönüllü olarak ayrıca keman çaldım. Onların mutluluğuna ortak olduk. Bu tip faaliyetlerde çalıyorum” dedi.

Özel gençlerden Yağmur Özavcı ise, “Biz bugün çalıştık. Eğlendik. Berrak arkadaşımız ayrıca bizi çok eğlenirdi. Biz onu çok sevdik. Yeniden onu bekliyoruz” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.