Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de Polisten 26 Şahsa ‘Huzur’ Operasyonu

Balıkesir’de Polisten 26 Şahsa ‘Huzur’ Operasyonu
18 Haziran 2021 - 14:12

Balıkesir’de Polisten 26 Şahsa ‘Huzur’ Operasyonu

Balıkesir’de polis ekipleri il genelinde yaptıkları ‘Huzur’ operasyonlarında çeşitli suçlardan aranan 22 kişiyi gözaltına alırken adli makamlara sevk edilen 6 şahıs tutuklandılar. Ayrıca Narkotik polislerinin yaptıkları operasyonlarda da 4 şahıs gözaltına alındılar.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla İl Merkezi, Ayvalık, Balya, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Marmara ve Sındırgı İlçelerinde 17.06.2021 tarihinde yapılan çalışmalarda çeşitli suçlardan aranan 22 şahıs yakalanırken adli makamlara sevk edilenlerden 6’sı tutuklandılar. Yapılan aramalarda; 2 adet ruhsatsız tüfek ve bu tüfeklere ait 22 adet kartuş, 1 adet ruhsatsız ateşli silah ve bu silahlara ait 33 adet fişek.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde ticaretini, kullanımını ve sokak satıcılarının faaliyetlerini önlemeye yönelik olarak 17/06/2021 tarihinde yapılan 3 ayrı çalışmada;  Olaylarla ilgili yapılan aramalarda; Bir miktar uyuşturucu madde, sentetik hap ve ayrıca 2 kök keneviri bitkisi ele geçirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.