EtkinlikGündem

Balıkesir’de Tıp Bayramı Haftası Farkındalık Oluşturuyor

Balıkesir Tabip Odası liderliğinde, 14 Mart Tıp Bayramı Haftası etkinlikleri düzenlendi. Bu etkinlik farkındalık oluşturarak sağlık çalışanlarını teşvik etmeyi amaçladı

Balıkesir’de Tıp Bayramı Haftası Farkındalık Oluşturuyor

Balıkesir Tabip Odası liderliğinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir Kent Konseyi’nin katkılarıyla düzenlenen “Organ Bağışı” konulu resim ve kompozisyon yarışmalarının ödül töreni, 6 Mart 2024 tarihinde Balıkesir Kent Konseyi’nde gerçekleşti.

Törende, Balıkesir Tabip Odası Başkanı ve Balıkesir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Necdet UÇAN, Balıkesir Kent Konseyi Genel Sekreteri M. Mürşid CANBULAT, Genel Koordinatör Nursel SÜZANER KILIÇ ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa SOLAK, dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim ettiler.

Balıkesir'De Tıp Bayramı Haftası Farkındalık Oluşturuyor

Ayrıca törenin ardından, hekimlik mesleğinde 25, 40, 50 ve 60 yılını dolduran sağlık çalışanlarına plaketler ve hizmet onur belgeleri verildi. Bu etkinlik, organ bağışı konusunda farkındalık oluşturmanın yanı sıra, sağlık çalışanlarının emeklerinin de takdir edildiği anlamlı bir etkinlik oldu.

 

 

Haber: Bülten

Balıkesir ‘Geleceğe Nakşolmuş Kadın İzleri’ Programında Boy Gösterdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu