Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’den Denizli Büyükşehir’e Ziyaret

Balıkesir’den Denizli Büyükşehir’e Ziyaret
13 Aralık 2021 - 14:52

Balıkesir’den Denizli Büyükşehir’e Ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’ye gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile ekibini ağırladı.

Başkan Osman Zolan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Genel Sekreteri Mustafa Küçükkaptan ve idarecileri ile Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Başkan Zolan burada yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatarak, “Denizli, 2014 yılında büyükşehir statüsüne kavuştuktan sonra mesai mefhumu gözetmeden vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz çalıştık. Nerede bir sorun varsa tespit ediyor ve Büyükşehir Belediyesi olarak çözmek için gayret ediyoruz” dedi. Karşılıklı fikir alışverişi ve istişarenin büyük bir öneme sahip olduğunu kaydeden Başkan Zolan, “Karşılıklı danışma ve fikir alışverişi açısından buluşmamızı çok kıymetli görüyorum” diye konuştu.

Denizli’nin tarihi, kültürel ve sanatsal değerleri tanıttılar

Karşılıklı fikir alışverişi ve görüşmelerin ardından Başkan Osman Zolan, Başkan Yılmaz ve beraberindeki heyeti Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ni gezdirerek tesis hakkında ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi heyeti ertesi gün ise, Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, Çamlık Mesireliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, Pamukkale gibi Denizli’nin birçok önemli turizm ve ayrıca kültür merkezlerini de ziyaret etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.