Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘‘BALIKESİR’İ TEMSİL EDECEK’’

‘‘BALIKESİR’İ TEMSİL EDECEK’’
14 Aralık 2018 - 8:23

Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Öğrenci Meclis Başkanı Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi öğrencisi Kuzey Aydaş ve Okul Müdürü Mehmet Emin Batmaz’ı makamında kabul etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı makamında ziyaret eden Turgut Solak Fen Lisesi öğrencisi Kuzey Aydaş, yapacağı çalışmalar hakkında İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’a bilgi verdi. İl Öğrenci Meclis Başkanı Kuzey Aydaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “Öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amacıyla uygulanan “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri” projesi ile yapılan seçimle il temsilcisi olan Kuzey AYDAŞ’ı tebrik ediyorum.

İl Öğrenci Meclis Başkanı Kuzey AYDAŞ’ın; TBMM’de, Türkiye’nin diğer illerinde yapılacak seçimde Balıkesir’i en güzel şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyor, yeni meclis başkanımıza Ankara’da başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.