Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’in En Şanslı İlçesi DURSUNBEY oldu

Balıkesir’in En Şanslı İlçesi DURSUNBEY oldu
29 Kasım 2022 - 16:22

Balıkesir’in En Şanslı İlçesi DURSUNBEY oldu

 

Balıkesir’in gelişim ve değişim gösteren ilçeleri arasında Dursunbey en önde. İlçede  OSB çalışmaları fark yarattı. Beraberinde kurulan 112 istasyonu hizmet heyecanını yaşatırken ikinci bir istasyonla sevinç ikiye katlandı.

 

OSB Yatırımcıları Yardımsever Çıktı

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan “İlçemize İkinci 112 İstasyonu kuruluyor” dedi.  Dursunbey Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımcılarından biri olan, KOÇ-TEK Kablo Ltd. Şti. sahibi, İbrahim Koç ilçeye ikinci 112 istasyonu yaptırıyor” dedi.

Dursunbey’e yatırım yapan işadamı İbrahim Koç yardımseverlik örneği ile ilçeye ikinci bir istasyon kazandırdı. Konuyla ilgili olarak Başkan Bahçavan, “ Dursunbey Devlet Hastanesi karşısında bulunan alana yapılan 112 istasyonunun temel atma törenini dualarla gerçekleştirdik. İnşallah kısa bir süre içerisinde yapımı tamamlanacak olan tesisin açılışını da önümüzdeki haftalarda gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile Sn. İbrahim Koç ve KOÇ-TEK ailesine teşekkür ediyor, 112 istasyonunun ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Kamil Akyürek

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.