Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’in Kurumlarında Çarklar Nasıl Dönmeli ?

Balıkesir’in Kurumlarında Çarklar Nasıl Dönmeli ?
27 Eylül 2021 - 11:59

Balıkesir’in Kurumlarında Çarklar Nasıl Dönmeli ?

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, İl genelinde sunulan kamu hizmetlerinin en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde sürdürülmesini sağlamaya yönelik konuların görüşüldüğü bir toplantı düzenledi.

 “Nezaket Diliyle Vatandaşa Ulaşım Sağlayalım”

Vali Şıldak Balıkesir’in çok yönlü geniş alana sahip bir şehir olduğunu söyledi. Şıldak,  ayrıca “Sorunlara çözüm üretmek önemli bir konu. Ancak çözümün gerekçesi olan sorunun tespit edilmesi en önemli husus. Sorunu objektif olarak hızlıca tespit edip onunla ilgili araçlara ve ayrıca onu çözecek metotlara başvurmamız gerekiyor. Benim de en çok önem verdiğim konulardan biri hizmetlerin iyi bir koordinasyonla ve zamanında, nezaketli bir dille vatandaşla buluşturulması. Bir yerde yeniliğe ihtiyaç varsa o yeniliği ortaya biz koymalıyız. Kamunun öncülük etmesi gerekir. Hem alanda bulunarak, ayrıca hem de kurumların çalışmalarına destek vererek proaktif bir şekilde bir günümüzü bile boş geçirmemeliyiz.” dedi.

Vali Hasan Şıldak başkanlığında Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcıları Mustafa Çek, Şükrü Kara, Gülihsan Yiğit, Turgay Hakan Bilgin, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Tarım İl Müdürü Erkan Alkan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Defterdar İzzet Patan, Vergi Dairesi Başkan Yardımcısı Ali Gündoğdu ve ayrıca İl Müftüsü Celal Sürgeç katıldılar. Nursima Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.