YaşamGündemİlçe Haberleri

Balıkesir’in Yeni Teknolojisi Orman Yangınlarına Hazır

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü, orman yangınlarına müdahale kapasitesini artırmak için tahsis edilen yeni iş makinelerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Balıkesir’in Yeni Teknolojisi Orman Yangınlarına Hazır

Balıkesir Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran, Orman Genel Müdürlüğü İnşaat ve İkmal Dairesi Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Uzun ile birlikte, Genel Müdürlük tarafından bölgeye tahsis edilen yeni iş makinelerinin çalışmalarını yerinde inceledi ve denetimlerde bulundu.

Balıkesir'In Yeni Teknoloji Orman Yangınlarına Hazır
Yeni İş Makinelerin Çalışmaları Yerinde İncelendi

İnceleme sırasında, Daire Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Uzun ve Bölge Müdürü Kemal Kayıran’a, Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim Metin, Makine ve İkmal Şube Müdürü Hakan Çakır, Balıkesir Orman İşletme Müdürü İlker Çeneli ve İnşaat ve İkmal Dairesi Başkanlığı Makine İşletme Şube Müdürü Saadet Çağlayan Özkaya eşlik etti. Ayrıca, iş makinelerinin çalışmaları hakkında bilgi ve görüntü almak isteyen firma yetkilileri de katıldı.

Bölge Müdürü Kemal Kayıran, operatörlerle sohbet ederek, yeni iş makineleriyle birlikte orman yangınlarına karşı tesis edilecek orman yolları ve mevcut yolların bakımı konusunda güçlerinin arttığını belirtti. Kayıran, iş makinelerinin bakım ve kontrollerinin zamanında yapılarak, tekniğine uygun çalıştırılmasının önemine vurgu yaptı. Firma yetkilileri ise temsil ettikleri iş makinelerinin verimli çalışmasının kendilerini memnun ettiğini ifade etti.

Balıkesir'In Yeni Teknoloji Orman Yangınlarına Hazır
Orman Bölge Müdürü Kayıran: “Yeni İş Makineleri Ile Gücümüz Arttı”

 

Haber: Bülten

Kuvayı Milliye’nin Ateşi Balıkesir’de Yeniden Yandı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu