Gündemİlçe Haberleri

Balıkesirli Gençler Öldürülen Kurye İçin Buluştu

Balıkesir'de motokuryelik yaparken bir eve sipariş götürdükten sonra bıçaklı saldırıya maruz kalan 20 yaşındaki Ata Emre Akman'ın ölümü, gençleri bir araya getirdi. CHP Balıkesir İl Gençlik Kolları ve motosiklet tutkunları, Ali Hikmet Paşa Meydanı'nda bir araya gelerek tepkilerini dile getirdi.

Balıkesirli Gençler Öldürülen Kurye İçin Buluştu

Balikesirli Gencler Oldurulen Kurye Icin Bulustu 1
Balıkesirli Gençler Öldürülen Kurye İçin Buluştu

“Hepimizin hayatında derin bir yara açmıştır”

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Sandıkçı, yaptığı açıklamada, “Ata Emre Akman’ın hunharca öldürülmesi, hepimizi derinden sarsmış ve yüreklerimizi paramparça etmiştir. Ata Emre, genç yaşında hayalleriyle, umutlarıyla, sevdikleriyle birlikte nice güzel günler vaat eden biriydi. Ancak onun hayatı, bir caninin karanlık düşünceleriyle son buldu. Bu acı olay, sadece bir kişinin değil, hepimizin hayatında derin bir yara açmıştır. Ata Emre’nin anısını yaşatmak, adaletin yerini bulmasını sağlamak için bir araya geldik. Unutmayalım ki, birlikte mücadele ettiğimiz sürece, bu tür acı olayların önüne geçebiliriz. Birlikte hareket ederek, daha güvenli ve huzurlu bir dünya için çalışmalıyız” dedi.

Balikesirli Gencler Oldurulen Kurye Icin Bulustu 2
Balıkesirli Gençler Öldürülen Kurye İçin Buluştu

“Tekrar Yaşanmasın” Çağrısı

Saldırıya uğrayan genç Ata Emre Akman için yapılan toplantıda, adalet talebi öne çıkarken, benzer vakaların tekrar yaşanmaması için çağrı yapıldı. Gençler, toplumsal dayanışma ve birlik içinde hareket edilmesi gerektiğini vurgulayarak, güvenli bir yaşam için birlikte mücadele çağrısında bulundu.

Haber: İHA

Balıkesir’de Motokuryelik Yapan Akman Toprağa Verildi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu