Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesirli teknisyenler teknoloji fuarında

Balıkesirli teknisyenler teknoloji fuarında
11 Aralık 2014 - 0:03

Genel

Balıkesir Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası, üyelerini Bursa’da düzenlenen BELEX 2014’e götürdü.

BURSA Endüstri Zirvesi kapsamında geçtiğimiz hafta düzenlenen 12. Uluslararası Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve İletişim Fuarı düzenlendi. BELEX 2014 adını taşıyan fuar için Oda Üyelerini Bursa’a götüren Balıkesir Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Nejdet Arslan, teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini kaydetti.

Arslan, çağın gerekliliğini yerine getirmek için katıldıkları fuar hakkında “Üyelerimizin yeni teknolojik aygıtları tanıması ve daha kaliteli hizmet verebilmesi adına bu fuarların takip edilmesi ve katılım sağlanması gerektiğini düşünüyoruz. Yeni çıkan ürünlerin Balıkesir ile tanışmasında oda üyelerimiz köprü vazifesi görmelidir. BELEX Fuarı bu anlamda değerlendirildiğinde çok faydalı olmuştur” dedi.

İleriki dönemlerde Balıkesir’de de bir fuar merkezi oluşturulacağı umudunu taşıdıklarını kaydeden Oda Başkanı Arslan, “Böyle organizasyonları kendi şehrimizde yaparak, diğer meslektaşlarımızı Balıkesir’de ağırlamak istiyoruz” diye konuştu. HABER: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.