İlçe HaberleriSpor

Balıkesirspor Yönetimi Belirlendi

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig'de mücadele eden Balıkesirspor'un olağan genel kurulu gerçekleşti ve yeni yönetim belirlendi.

Balıkesirspor Yönetimi Belirlendi

Balikesirspor Yonetimi Belirlendi 1
Balıkesirspor Yönetimi Belirlendi

İlk Maddi Destek Sağlandı

Genel kurulda göreve gelen Başkan Abdullah Bekki liderliğindeki yönetim, görev dağıtımını tamamladı. Balıkesirspor’a ilk maddi destek, Balıkesir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BASİAD) Başkanı Selçuk Savaş ve yönetim kurulu üyelerinden geldi.

Görev Dağılımı Yapıldı

Başkanlık koltuğuna Abdullah Bekki otururken, yönetimde Ferit Gündoğdu, Volkan Demiröz, İsa Tamer Çelik, Sedat Sarıkaya, Sercan Adın, Ceyhun Ercan, Mehmet Baykan, Emre Başoğlu, Aytuğ Yarmaz ve Serdar Akgül gibi isimler çeşitli sorumluluklar üstlendi. Taraftar ilişkilerinden sorumlu isim olarak da Sadettin Akbaba görev aldı.

Balikesirspor Yonetimi Belirlendi 2
Balıkesirspor Yönetimi Belirlendi

Ziyaretler Gerçekleşti

Balıkesirspor’a ilk maddi desteği sağlayan BASİAD Başkanı Selçuk Savaş ve yönetim kurulu üyeleri Buse Tellioğlu ile Çiğdem Çelik, kulübü ziyaret ederek Başkan Abdullah Bekki ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti ve maddi destekte bulundular.

BASİAD Başkanına Teşekkür

Başkan Abdullah Bekki, ziyaret ve destekleri için BASİAD Başkanı Selçuk Savaş ve yönetim kurulu üyeleri Buse Tellioğlu ile Çiğdem Çelik’e teşekkürlerini ileterek, Balıkesirspor camiasının birlik ve beraberliği için ellerinden gelen desteği sunacaklarını belirtti.

Haber: İHA

Büyükşehir Belediyespor, Esra Yıldız Kahraman ile Sözleşme Yeniledi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu