Balıkesir Merhaba Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Balıkesirspor’da Sahte İmza İddiası

Balıkesirspor’da Sahte İmza İddiası
14 Eylül 2020 - 13:46

Balıkesirspor’da Sahte İmza İddiası

 

Geçtiğimiz hafta sonu basın toplantısı düzenleyen Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan ve yönetimden karar defteri ile ilgili sahte imza olduğuna dair oldukça ilginç bir iddia ortaya atıldı.

 

Bağımsız Denetim Şirketi İnceleyecek

Önceki yönetimin transferleri ve menajerlere ödenen ücretlerle ilgili kafa karışıklığı yaratan bazı rakamları basın mensupları ile paylaşan Başkan Ümit Arslan, bu konuda bağımsız bir denetim şirketi ile anlaşıldığını belirterek, Bağımsız denetim firması tarafından gerçekleştirilecek ayrıntılı inceleme sonrasında sonuçların yine şeffaf bir şekilde paylaşılacağını ifade etti.

 

“Karar Defterinde Ki Bazı İmzaların Sahte” İddiası

Başkan Arslan, basın toplantısında bir önceki Başkan Kadir Dağlı’nın, 31.07.2020 tarihinde yetki süresi dolduğu halde, Ağustos ayı içinde, üstelik kongreye çok yakın bir tarihte kredi kullanımı için karar defterinde de yer alan bir karar alındığını ve kredi kullanıldığını ifade etti. Arslan, “eski yönetimde ki bazı arkadaşları arayıp sorduğumuzda, kimisi o karar defterinde yer alan imzaların kendilerine ait olmadığını söyledi” şeklinde ki cümlesi ile söz konusu kararın yer aldığı karar defterinde ki bazı imzaların sahte olduğu iddiasında bulundu ve konuyu hukuka taşıyacaklarını belirtti.

 

 

Balıkesir Yeni Yönetime Güveniyor

Transfer tahtası ile ilgili çalışmaların sürdüğünü ifade eden Başkan Arslan, “şehirde yeni yönetimimize bir güven olduğunu, mali destek için ziyaret ettiğimiz her yerde görüyoruz. Geçen yıl 5 bin TL destek veren hemşerilerimiz bize duydukları güvene binaen 5-6 katı mali destek veriyor. Mesela geçen yıl tüm reklam gelirlerini dahi aşan bir rakamı, biz sadece sırt reklamı olarak aldık” dedi.

 

UÇK’ya Her An Yeni Bir Dosya Gelebilir

Transfer Tahtasını açılması için Uyuşmazlık Çözüm Kurulunda yer alan dosyalarla ilgilendiklerini ifade eden Arslan, “burada da bazı gariplikler olduğunu ifade etti. UÇK’da yer alan dosyaların her an yeni bir başvuru ile artabileceğini ifade eden Arslan, bu belirsizliğin işlerini daha da zorlaştırdığını belirtti. Mevcut futbolcuların da kendilerine güven duyduğu için, bazı futbolcularla geçen yılki rakamlarla mukayese edildiğinde çok daha düşük rakamlarla anlaştıklarını ifade eden Arslan, bu konuda da bazı soru işaretlerinin Bağımsız Denetim firmasının yapacağı incelemeler sonucunda yanıt bulacağını belirtti.

Haber: Kamil Akyürek

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.