Balıkesir Merhaba Gazetesi

BANDIRMA İİBF MEZUNİYET COŞKUSU

BANDIRMA İİBF MEZUNİYET COŞKUSU
29 Mayıs 2015 - 0:28

Genel

Balıkesir Üniversitesi, Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet töreni coşkulu bir şekilde düzenlenen programla Bandırma stadyumunda gerçekleşti.
Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Arslan tüm öğrencilere mezun olmaları ile birlikte başarılı bir hayat dilerken, BAÜ Rektörü ve 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir gençlere bir olalım diri olalım geleceğin gençleri sizlersiniz başarılarınız hep daim olsun dedi.
3 Gün önce yaşamını yitiren İşletme Bölümü öğrencisi Ebru Kuş için özel geçiş yapan işletme bölümü öğrencileri arkadaşları Ebru Kuş’un fotoğrafı ve ellerinde karanfillerle sahneden geçiş yaptı.  İktisat, İşletme, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler bölüm mezunlarının heyecanlı olduğu törende öğrenciler, aileleri ile ve Baü Rektörü Prof. Dr Kerim Özdemir ile özel fotoğraflar ektirdiler. Balıkesir Üniversitesi, Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet töreni coşkulu bir şekilde düzenlenen programla Bandırma stadyumunda gerçekleşti. Törene Kaymakam Ali Mantı, Ak Parti Milletvekili Cemal Öztaylan CHP Milletvekili Namık Havutça, Belediye Başanı Dursun Mirza, BAÜ Rektörü Kerim Özdemir, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve velileri katılım sağladılar. Mezun öğrenciler adına Fakülte Birincisi Eren Karabağ’ın konuşması ile başlayan törende rektörlük kupasında derece yapan Bandırma İ.İB.F Basketbol ve bayan voleybol takımları kupa ve madalya töreni de yapıldı. Dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve ödülleri verildi. Mezun olan öğrencilerin başarı belgelerini almasının sonunda kep atışı gerçekleşti.
HABER: SEVDA KAYGISIZ
FOTOĞRAFLAR: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.