Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bandırma’da Tarımda Sürdürülebilirlik Toplantısı Yapıldı

07 Haziran 2022 - 14:29

Bandırma'da Tarımda Sürdürülebilirlik Toplantısı Yapıldı

 

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde "tarımda sürdürülebilirlik" konulu toplantı gerçekleştirildi.

Bandırma Kent Konseyi ve Bandırma Güvenilir Ürün Platformu iş birliğiyle Kent Konseyi Salonu'nda yapılan toplantıya, Güvenilir Ürün Platformu Tarım Danışma Kurulu Başkanı Dr. Cem Aldağ, Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık ile Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Platformu (TAHAP) Balıkesir İl Başkanı Akın Beyhanlı katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, tarımda sürdürülebilirlik ve çözüm önerilerinin konu alındığı toplantıda yaptığı konuşmada, tarım üretiminin bilinçli yapılması gerektiğini vurguladı.

Bandırma Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Burak Uğur'un konuşmasznın ardından tarımsal üretimin geliştirilmesi ve sürdürülebilir hale getirilmesi amacıyla sonuç bildirgesi açıklandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query fonksiyonu çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.