Gündemİlçe Haberleri

Bandırma’dan Trafik Güvenliği İçin Adım

Bandırma Ticaret Odası, Bandırma'daki hastane yolunun düzenlenmesi talebinin hayata geçirildiğini duyurdu.

Bandırma’dan Trafik Güvenliği İçin Adım

Bandırma Ticaret Odası, Bandırma’daki hastane yolunun düzenlenmesi talebinin hayata geçirildiğini duyurdu. Ticaret Odası Meslek Komiteleri, düzenledikleri toplantılarda sektörel ve yerel sorunları ele alarak çözüm önerileri geliştiriyor.

Bu çerçevede, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi yolundaki yoğunluk sorununu taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren 9. Meslek Komitesi ve diğer komite üyeleri dile getirdi. Ticaret Odası, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yazılı olarak yapılan talebi Karayolları Bölge Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kurumlarına ileterek destekledi. Ardından yapılan ziyaretler ve yazılı taleplerin sonuç vermesiyle Bandırma Ticaret Odası, hastane yolundaki düzenlemenin kamu kurumları ve yerel otoriteler tarafından hayata geçirildiğini duyurdu.

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, “Meslek Komitelerinin dile getirdiği birçok sorunla ilgili gerekli lobi faaliyetlerini gerçekleştirerek çözüme katkı sağlıyoruz. Bandırma’nın önemli sorunlarından biri olan trafikle ilgili sunduğumuz çözüm önerisinin kabul görmesi bizi mutlu ediyor. Bundan sonra da üyelerimizden ve Meslek Komitelerimizden gelecek öneri ve görüşleri takip ederek çözüme kavuşturacağız” dedi.

 

 

İHA

Bandırma Rüzgarı Mimarlar Odası Genel Kurulu’nda Esti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu